Teenindaja

Rimi Eesti Food AS
Võru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
03.01.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Meie usaldame Sulle:• positiivsete ostuelamuste loomise klientidele;• klientide teenindamise müügisaalis ja kassas;• kaupade ettevalmistamise müügiks ja müügisaali paigutamise;• kaupade müümise ja arveldamise klientidega;• müügisaali ja laoruumide korrashoiu tagamise.

Rimi Eesti Food AS on üks Eesti juhtivatest jaekaubandusettevõtetest, kuhu kuuluvad Rimi hüpermarketid, supermarketid ning mini Rimid. Kuulume Skandinaaviamaade suurimasse jaekaubandusketti ICA Gruppen (Rootsi). Eestis on Rimis ligikaudu 2800 töötajat. Lisaks on Rimi Eesti Food AS-l suur keskköök. Rimi põhiväärtused on lihtsus, pühendumus ja ettevõtlikkus.

- Meie usaldame Sulle:• positiivsete ostuelamuste loomise klientidele
- • klientide teenindamise müügisaalis ja kassas
- • kaupade ettevalmistamise müügiks ja müügisaali paigutamise
- • kaupade müümise ja arveldamise klientidega
- • müügisaali ja laoruumide korrashoiu tagamise

Nõudmised kandidaadile

- Sinult ootame:• valmisolekut teenindamiseks ja suhtlemiseks
- • meeldivat ja viisakat käitumist
- • kohusetundlikkust
- usaldusväärsust ja pingetaluvust

Omalt poolt pakume

- Kui Sulle on oluline, et tööandja pakub:
- • tööalast väljaõpet ja koolitusi
- • soovi korral arengu- ja karjäärivõimalusi
- • oma töötaja soodustusi Rimi kauplustes
- • sportimise ja tervisesoodustusi
- • võimalust ise mõjutada oma töötasu suurust.

Kontakt:
Regina Tamm
regina.tamm@rimibaltic.com
55564121