Autojuht

Tartu Vangla
Tartu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
20.12.2018
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Autojuhi põhiülesandeks on vangla transpordivahenditega vajalike sõitude teostamine vabariigi piires. Ohutu inimeste ja kauba vedu.

Tartu Vangla on Justiitsministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mis viib täide vabadusekaotust ja eelvangistust ning korraldab kriminaalhooldust.

- Autojuhi põhiülesandeks on vangla transpordivahenditega vajalike sõitude teostamine vabariigi piires
- Ohutu inimeste ja kauba vedu

Nõudmised kandidaadile

- Ootame Sind kandideerima
- kui omad vähemalt põhiharidust
- oled sõbralik ja pead lugu positiivsest suhtlusstiilist
- oled hea pingetaluvusega ning jääd rahulikuks ka keerulistes olukordades
- kui Sul on eelnev töökogemus autojuhina vähemalt 3 aastat
- omad B- ja D- sõidukijuhtimise kategooriat
- Sul on laitmatu taust.Kasuks tuleb kasuks tuleb C-kategooria olemasolu

Omalt poolt pakume

- Võimalust töötada pere- ja töötajasõbralikus asutuses
- stabiilset tööd ja palka
- nüüdisaegseid töötingimusi ja toetavat meeskonda
- alati korras ja hooldatud sõidukeid
- 35 päeva puhkust
- töötasu 780 eurot (bruto)
- spordikulude hüvitamist.

Kontakt:
Anneli Laul
anneli.laul@just.ee
7500817