Logistika kursuse õppejõud

Business Technologies OÜ
Harju maakond
Osaline tööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
31.12.2018
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Vajatakse logistika kursustele õppejõudu, õppetöö toimub vene keeles.

Business Technologies OÜ on BT Ärikooli asutaja ja pakub õppimisvõimalust aastast 2007.Pakume raamatupidamis-, ettevõtlus- ja arvutikursuseid. Meil on ka moekool, kus õpetatakse välja rätsepaid ja õmblejaid, ning fotograafiakursus. Arendame ka oma keeltekooli ning viime läbi eesti, inglise ja teiste võõrkeelte õpet. Selleks, et teisi aidata, peab omama kaasaegseid teadmisi ja kogemusi, mistõttu me teeme koostööd kõrgelt kvalifitseeritud professionaalidega, kes tahavad ja oskavad oma oskusi teistele edasi anda. Püüame pakkuda õppekava, mis aitab meie klientidel karjääri teha või aitab neid nende igapäevatöös.www.buseduc.com

- Vajatakse logistika kursustele õppejõudu, õppetöö toimub vene keeles

Nõudmised kandidaadile

- Oskus kasutada Power Point programmi
- soovitavalt haridusega transpordi või logistika valdkonnas ja töökogemusega

Omalt poolt pakume

- Töö vastavalt töövõtulepinguga, koolitus toimub graafiku alusel õhtul 18.00-21.15 või hommikul 9.30-12.45. On võimalus ühendada põhitööga.

Kontakt:
Olga Kulik
buseduc@buseduc.com