Tootmistööline

OÜ Assiku Puit
Tartu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
03.01.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Töötamine erinevate puidutööpinkidega; toodetavate puitmaterjalide vastuvõtmine, sorteerimine, pakendamine ja markeerimine; toodangu kvaliteedi kontrollimine ja tagamine; korrektse andmepidamise tagamine, sh loaprogrammis; sujuva ja tootliku töö tagamine.
Vajalik oma transport.
Saematerjali tootmine

Kohustused

- Töötamine erinevate puidutööpinkidega
- toodetavate puitmaterjalide vastuvõtmine, sorteerimine, pakendamine ja markeerimine
- toodangu kvaliteedi kontrollimine ja tagamine
- korrektse andmepidamise tagamine, sh loaprogrammis
- sujuva ja tootliku töö tagamine

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb eelnev töökogemus puidutööstuses
- puidukvaliteetide ja –rikete tundmine
- lao- ja tootmisprogrammide tundmise oskus
- jooniste lugemise ja nende järgi töötamise oskus. Oluline on kohuse- ja vastutustunne
- täpsus ja kiirus
- valmidus meeskonnatööks
- valmisolek vahetustega tööks

Omalt poolt pakume

- Väljaõpet kohapeal
- stabiilset tööd
- oskustele orienteeritud palgasüsteemi.

Kontakt:
info@assikupuit.ee