Lõikusliinide abitööline

OÜ Balti Spoon
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
03.01.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Spooni ladumine, tõstmine, spoonipressil töötamine, koristustööd.
Kupu küla asub Tallinnast 40 km Rakvere poole, tasuta transport Kuusalust, Loksalt ja Tapalt, Tallinnast Lasnamäelt ja Maardust.
Möhring Group’i koosseisu kuuluv OÜ Balti Spoon on üks maailma juhtivaid ja usaldusväärsemaid spoonitootjaid. Toodame aastas ca 30 miljonit m2 spooni erinevatest Euroopa puuliikidest ning ekspordime seda pea 45 riiki üle maailma. Meie tehas asub Kuusalu lähedal Kupu külas. Rohkem infot firma kohta leiab meie kodulehelt www.baltispoon.ee.

- Spooni ladumine, tõstmine, spoonipressil töötamine, koristustööd

Nõudmised kandidaadile

- Kohusetundlik
- täpne
- kiire taip ja hea tervis. Kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil

Omalt poolt pakume

- Väljaõpet, huvitavat ja püsivat tööd, häid töötingimusi, väärilist töötasu ning igapäevast lõunasööki.

Kontakt:
personal@baltispoon.ee
6712476