Ostu- ja müügiassistent

Osaühing Ariko Reserv
Tartu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
20.12.2018
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Ariko Reserv on personaliotsingufirma, meie kliendiks on Tempest AS. Tempest on Eesti juhtiv puidu- ja metalliviimistlusmaterjalide müügiga tegelev ettevõte, mis tegutseb alates 1994.a. ning kus töötab ligi 30 inimest. Firma peakontor asub Tartus, esindus Tallinnas ja tootmisbaas Elvas. Lisainformatsioon vt. www.tempest.ee.Seoses tegevuse laiendamisega otsime Elvasse Ostu- ja müügiassistenti, kelle peamised tööülesanded on tellimuste haldamine nende lõpliku teostamiseni; müügiarvete edastamine, müügidokumentatsiooni haldamine; logistika/transpordi korraldamine tehasest kuni lõppsaajani; reklamatsioonide lahendamine; tootmisdokumentatsiooni haldamine; kaubavarude jälgimine, varude tagamine, inventuuris osalemine.
Kandideerimiseks palun saatke oma CV ja sooviavaldus märgusõnaga “Tempest OMA” kuni 20. detsembrini e-maili aadressile info@arikoreserv.ee või otsi kuulutus üles www.cv.ee või www.cvkeskus.ee. Konsultant Igor Päss.

- Ariko Reserv on personaliotsingufirma, meie kliendiks on Tempest AS
- Tempest on Eesti juhtiv puidu- ja metalliviimistlusmaterjalide müügiga tegelev ettevõte, mis tegutseb alates 1994
- a
- ning kus töötab ligi 30 inimest
- Firma peakontor asub Tartus, esindus Tallinnas ja tootmisbaas Elvas
- Lisainformatsioon vt
- www
- tempest
- ee
- Seoses tegevuse laiendamisega otsime Elvasse Ostu- ja müügiassistenti, kelle peamised tööülesanded on tellimuste haldamine nende lõpliku teostamiseni
- müügiarvete edastamine, müügidokumentatsiooni haldamine
- logistika/transpordi korraldamine tehasest kuni lõppsaajani
- reklamatsioonide lahendamine
- tootmisdokumentatsiooni haldamine
- kaubavarude jälgimine, varude tagamine, inventuuris osalemine

Nõudmised kandidaadile

- Sobivalt kandidaadilt ootame
- et Sa oled kiire õppimis- ja kohanemisvõimega
- varasem töökogemus müügisekretäri või tootmisassistendina.Eeldame
- et oled väga hea organiseerimisvõimega
- iseseisev ja vastutustundlik
- hea suhtleja
- suhtlemisel täpne ja korrektne.Nõutav on eesti keele valdamine
- inglise keele oskus igapäevase töökeelena ning vene kõnekeele oskus.Igapäevaseks tööks on vaja Office programmide kasutamise vilumust
- kogemusi majandustarkvara kasutamisel

Omalt poolt pakume

- Ettevõte pakub arenguvõimalust ja professionaalsete kompetentside kasvu, vajadusel erialast koolitust. Katseaja brutopalk on 1100 €.

Kontakt:
Igor Päss
igor@arikoreserv.ee
6115050