Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
03.01.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Põhiülesandeks on ärikliendi suhete loomine ja hoidmine ning klaasitarvikute tootegrupi haldamine.

Tööriistade jm rauakaupade hulgimüük.

- Põhiülesandeks on ärikliendi suhete loomine ja hoidmine ning klaasitarvikute tootegrupi haldamine

Nõudmised kandidaadile

- MIDA SINULT OOTAME:■ tahet müüa
- mis on meie jaoks kordades väärtuslikum kui müügikogemus■ valmisolekut aktiivseks kliendisuhtluseks ■ head arvuti kasutamise oskust■ eesti keele oskust nii kõnes kui kirjas
- inglise ja vene keele oskust kõnes■ B-kategooria juhiluba

Omalt poolt pakume

- ■ huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd pidevalt arenevas valdkonnas
- ■ tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi
- ■ spordikompensatsiooni
- ■ tegusat ning rõõmsameelset kollektiivi
- ■ võimalust ise oma palka kujundada (põhipalk+tulemustasu)

Kontakt:
kadi@lockforce.ee
+3726609997