Komplekteerija

Sanitex OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
01.01.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Kaupade markeerimine, komplekteerimine ja väljastamine vastavalt kliendi tellimustele.Kaupade kontrollimine vastavalt dokumentidele.Töö on füüsiliselt raske.

Sanitex on Baltimaade suurimaid ning kiiremini kasvavaid FMCG ja tubakatoodete hulgimüügi, distributsiooni- ja logistikakontserne, mis tegutseb aastast 1992. Baltikumis pakume tööd rohkem kui 2000-le inimesele. Sanitex Estonia OÜ loodi 2010.a ja tänaseks töötab meie meeskonnas üle 250 inimese. Tuntumatest brändidest leiab meie portfellist Arieli, Alwaysi, Pampersi, Fairy, Gillette, Oral-B, Wella, Risso, Gallina Blanca, Philip Morrise ja Borjomi tooteid. Sanitexis töötavad inimesed, kes hindavad tööalast arengut ja karjäärivõimalusi; meile meeldib tööd teha ja kasvada koos ettevõttega.

- Kaupade markeerimine, komplekteerimine ja väljastamine vastavalt kliendi tellimustele
- Kaupade kontrollimine vastavalt dokumentidele
- Töö on füüsiliselt raske

Nõudmised kandidaadile

- Eelnev komplekteerimise töökogemus.Valmisolek füüsiliseks tööks.Täpsus
- korrektsus

Omalt poolt pakume

- Sõbralikku töökeskkonda kiiresti arenevas ettevõttes.
- Stabiilset ja korralikku töötasu.
- Karjäärivõimalust.
- Töötajatele on tasuta transport Tallinna piires.

Kontakt:
Katrin Aasmäe
katrin.a@blslogistic.ee
5640097