Klienditeenindaja

aktsiaselts Gasell
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
16.12.2018
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Klientide teenindamine koti- ja kohvripoes. Tallinna uude T1 Kaubanduskeskusesse ootame oma poodi tööle säravsilmseid klienditeenindajaid, kelle ülesandeks on:aktiivne müügitöö kaupluses;kauba vastuvõtt ja väljapaneku pidev korrashoid;meeldiva ja professionaalse klienditeeninduse tagamine;oskad pakkuda klientidele head ostuelamust.

Kohustused

- Klientide teenindamine koti- ja kohvripoes
- Tallinna uude T1 Kaubanduskeskusesse ootame oma poodi tööle säravsilmseid klienditeenindajaid, kelle ülesandeks on:aktiivne müügitöö kaupluses
- kauba vastuvõtt ja väljapaneku pidev korrashoid
- meeldiva ja professionaalse klienditeeninduse tagamine
- oskad pakkuda klientidele head ostuelamust

Nõudmised kandidaadile

- Tahe töötada klienditeeninduses
- julge
- kohusetundlik
- positiivne ellusuhtumine
- meeskonnas töötamise oskus

Omalt poolt pakume

- Huvitavat ja suhtlemisrikast tööd graafiku alusel
- võimalust kaasa aidata väga hea teeninduskultuuri loomisel
- toredat ja toetavat meeskonda
- mõnusat töökeskkonda
- tööalast väljaõpet kohapeal
- omatöötaja soodustusi.

Kontakt:
Marju Võitra
jaemyyk@gasell.ee
53018185