Jurist

Tallinna Linnaplaneerimise Amet
Harju maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
20.12.2018
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

• ehitusosakonna poolt läbi viidavate riikliku järelevalve menetlustes antavate haldusaktide jms koostamine ning nende õigusaktidele vastavuse tagamine • kirjadele, avaldustele, kaebustele, järelpärimistele jms vastuste ja algatuskirjade koostamine • ehitusosakonna menetluses olevate riikliku järelevalve objektide infosüsteemi haldamine
Motivatsioonikiri koos elulookirjeldusega (CV) palume saata hiljemalt 20. detsembriks 2018 e-posti aadressil Silva.Pastak@tallinnlv.ee.Lisainfo e-posti aadressil Helvi.Kork@tallinnlv.ee.

Nõudmised kandidaadile

- Teadmised haldusmenetlusest
- oskus oma seisukohti ja arvamusi põhjendada
- valmisolek meeskonnatööks ja hea suhtlemisoskus
- kõrge pingetaluvus
- kohusetunne
- otsustus- ja vastutusvõime.Kasuks tuleb varasem töökogemus avalikus teenistuses
- planeerimis- ja ehitusalaste riiklike ja Tallinna õigusaktide tundmine

Omalt poolt pakume

- • Mitmekesist ja vastutusrikast tööd
- • arenguvõimalusi ja erialaseid koolitusi
- • toetavat ja sõbralikku meeskonda
- • kaasaegset töökeskkonda
- • töökohta südalinnas
- • põhipuhkust 35 kalendripäeva.

Kontakt:
Silva Pastak
Silva.Pastak@tallinnlv.ee