Projektijuht

Häirekeskus
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
20.12.2018
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Loodav ametikoht on Eksperdi positsioon Arendusosakonnas.Üleriigilise kriisiinfotelefoni projekti käivitamine.
Palume CV koos motivatsioonikirjaga saata cv@112.ee. Võimalus kandideerida ka läbi CV Keskuse või CV Online\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'i.
Häirekeskus on esimene abistaja hädaolukorras. Vastates aastas miljonile hädaabiteatele numbril 112 on Häirekeskus võtmelüliks abivajaja ja abiandjate vahel. Juhtides abivajajani kiirabi, päästjad ja politsei, panustavad Häirekeskuse ligi 250 töötajat ööpäevaringselt turvalisema elukeskkonna loomisesse. Lisaks hädaolukordadele aitab Häirekeskus inimesi küsimustes, mille puhul ei ole ohus elu, tervis ja vara. Kasutades tehnoloogia kaasaegseid võimalusi, teeme järjepidevalt tööd selle nimel, et abi saamine muutuks inimesele lihtsamaks.Lähtume oma töös ühistest väärtustest - asjatundlikkus, kiirus ja inimlikkus

Kohustused

- Loodav ametikoht on Eksperdi positsioon Arendusosakonnas
- Üleriigilise kriisiinfotelefoni projekti käivitamine

Nõudmised kandidaadile

- Varasemat projektijuhtimise kogemust.Väga head planeerimisoskust.Meeskonna juhtimise soovi ja oskuseid.Eesti ja inglise keele oskust.Täpsust ja kohusetundlikkust

Omalt poolt pakume

- Võimalust panustada Eesti turvalisuse
- kujundamisesse.
- Sõbralikku ja toetavat meeskonda
- Paindlikku töökorraldust
- Sportimisvõimalusi
- Põhipuhkust 35 päeva aastas

Kontakt:
Gea Liblik
gea.liblik@112.ee
5137314