Hooldustöötaja

Paide Linnavalitsus
Järva maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
14.12.2018
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Hooldustöötaja töö sisuks on Paide linna täiskasvanud kodanikele tugiisikuteenuse osutamine. Töö eesmärk on iseseisva toimetuleku toetamine olukordades, kus isik vajab sotsiaalsete, majanduslike, psühholoogiliste või tervislike probleemide tõttu oma kohustuste täitmisel ja õiguste teostamisel olulisel määral kõrvalabi. Kõrvalabi seisneb juhendamises, motiveerimises ning isiku suurema iseseisvuse ja omavastutuse võime arendamises.Peamiste tööülesannete kirjeldus:- individuaalse tegevuskava täitmise toetamine ja jälgimine ning hinnangute koostamine;- motiveerimine, nõustamine ja juhendamine igapäevaelu toimingute korraldamisel ja teostamisel ning ühiskonnaelus osalemiseks vajalike rollide ja kohustuste täitmisel, millega isik iseseisvalt toime ei tule;- juhendamine ja toetamine kodus ja väljaspool kodu asjaajamisel ja suhtlemises ning probleemolukordade lahendamisel ja sotsiaalsete suhete loomisel ning säilitamisel.
Palume esitada sooviavaldus, elulookirjeldus ja koopia haridust tõendavast dokumendist hiljemalt 14. detsembril 2018 e-posti aadressil: rita.laanetu@paide.ee või tuua aadressil: Keskväljak 14, Paide linn, märgusõnaga „Hooldustöötaja“. Lisainfot saab küsida Anneli Raabilt (Raap) tel 5593 2250.

- Hooldustöötaja töö sisuks on Paide linna täiskasvanud kodanikele tugiisikuteenuse osutamine
- Töö eesmärk on iseseisva toimetuleku toetamine olukordades, kus isik vajab sotsiaalsete, majanduslike, psühholoogiliste või tervislike probleemide tõttu oma kohustuste täitmisel ja õiguste teostamisel olulisel määral kõrvalabi
- Kõrvalabi seisneb juhendamises, motiveerimises ning isiku suurema iseseisvuse ja omavastutuse võime arendamises
- Peamiste tööülesannete kirjeldus:- individuaalse tegevuskava täitmise toetamine ja jälgimine ning hinnangute koostamine
- - motiveerimine, nõustamine ja juhendamine igapäevaelu toimingute korraldamisel ja teostamisel ning ühiskonnaelus osalemiseks vajalike rollide ja kohustuste täitmisel, millega isik iseseisvalt toime ei tule
- - juhendamine ja toetamine kodus ja väljaspool kodu asjaajamisel ja suhtlemises ning probleemolukordade lahendamisel ja sotsiaalsete suhete loomisel ning säilitamisel

Nõudmised kandidaadile

- Omad empaatiavõimet
- head suhtlemisoskust ja eneseväljendamise oskust
- kohusetunnet
- algatusvõimet
- ajaplaneerimise oskust ning oled usaldusväärne. Omad erialast ettevalmistust.Kasuks tuleb B-kategooria juhiloa olemasolu

Omalt poolt pakume

- Tule meile tööle, sest:
- • meil on rõõmsameelne meeskond, kellega koos korraldame ka ühisüritusi ja teeme tervisesporti
- • me võimaldame oma töötajatele regulaarselt erialaseid täiendkoolitusi ja toetame tasemeõppes osalemist
- • meil makstakse haigushüvitist alates teisest töövõimetuslehel viibimise päevast.
- Vajadusel abistame eluruumi leidmisel.

Kontakt:
Rita Laanetu
rita.laanetu@paide.ee
383 8616