Kassapidaja

Aktsiaselts OG ELEKTRA
Võru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
27.12.2018
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Ostjate meeldiv ja oskuslik teenindamine kassas.

OG Elektra AS on jaekaubandusettevõte, mis alustas tegevust 1991. aastal kahe kauplusega. Algusaastatel rajati kaupluseid ainult Lääne-Virumaale, kuid käesolevaks ajaks on ettevõttel oma keskladu ning 57 toidu- ja esmatarbekauplust mitmel pool Eestis. Kauplused asuvad Lääne- ja Ida-Virumaal, Tallinnas, Harjumaal, Jõgevamaal, Järvamaal, Raplamaal, Pärnumaal, Tartumaal ja Võrumaal. Ettevõtte tegevuse põhimõtte võib kokku võtta järgmiselt - olla parimate hindadega, hea kvaliteedi ja koduse toiduga oma segmendi tugev tegija. OG Elektra AS annab tööd ligikaudu 1400-le inimesele.

Kohustused

- Ostjate meeldiv ja oskuslik teenindamine kassas

Nõudmised kandidaadile

- Klientidega suhtlemine on Sinu tugev külg
- oled aus
- täpne ja asjalik

Omalt poolt pakume

- Asjalikku väljaõpet ja täiendõpet, korralikku boonussüsteemi, kindlat sissetulekut, Sulle sobivat tööaega.

Kontakt:
Raili Tarassov
assistent.personal@ogelektra.ee
3223858