Jäätmejaama operaatori abiline

Mittetulundusühing Keskkonnateenused
Harju maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
14.12.2018
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Töökoormus on aprill-oktoober 65% ja november-märts 50% täistööajast. Jäätmejaama operaatori abiline peab: juhendama jäätmejaama toodavate jäätmete üleandmisel nii füüsilisi kui ka juriidilisi isikuid; korraldama vastuvõetud jäätmete järelsortimise vajadusel; järgima jäätmejaama töös keskkonnaohutuse nõudeid; tagama igapäevaselt jäätmejaama territooriumi heakorra.

Ühingu eesmärgiks on oma tegevusega suurendada jäätmete liigiti kogumist ja taaskasutusse võtmist, arendada jäätmemajandust, jäätmenõustamist ja keskkonnaharidust ning Ühingu liikmete omavahelist koostööd lähtuvalt keskkonnakaitse ja säästva arengu põhimõtetest, samuti aidata kaasa ümbritseva looduskeskkonna hoidmisele ja säilitamisele. http://jaatmejaam.ee

- Töökoormus on aprill-oktoober 65% ja november-märts 50% täistööajast
- Jäätmejaama operaatori abiline peab: juhendama jäätmejaama toodavate jäätmete üleandmisel nii füüsilisi kui ka juriidilisi isikuid
- korraldama vastuvõetud jäätmete järelsortimise vajadusel
- järgima jäätmejaama töös keskkonnaohutuse nõudeid
- tagama igapäevaselt jäätmejaama territooriumi heakorra

Nõudmised kandidaadile

- Valmisolek füüsiliseks tööks
- karsked eluviisid

Omalt poolt pakume

- Hooajale vastavaid tööriideid ja -vahendeid.
- Väljaõpet.
- Vahetustega töögraafikut 6 päeva tööl, 8 päeva vaba.

Kontakt:
Kristel Kivijärv
info@jaatmejaam.ee