Kaubakäitleja

AS Kesko Senukai Estonia
Saare maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
04.01.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Kuressaare K-Rauta otsib hooajalist kaubakäitlejat, kelle peamised tööülesanded on:• kauba vastuvõtmine, kontrollimine ja ladustamine;• kauba komplekteerimine ja väljastamine;• kauba nõuetekohane väljapanek ning kaupluse müügisaali kui ka kaubahoovi korrashoid;• tõstukiga töötamine

AS Kesko Senukai Estonia on juhtiv ehitus- ja kodusisustuskaubamaja, mis opereerib Eestis K-Rauta kauplusteketti. Meie kaubavaliku ja teenuste eesmärk on pakkuda klientidele kõiki vajalikke tooteid ja teenuseid kodu ehitamiseks ning remontimiseks mugavalt ja kiirelt ühest kohast.

- Kuressaare K-Rauta otsib hooajalist kaubakäitlejat, kelle peamised tööülesanded on:• kauba vastuvõtmine, kontrollimine ja ladustamine
- • kauba komplekteerimine ja väljastamine
- • kauba nõuetekohane väljapanek ning kaupluse müügisaali kui ka kaubahoovi korrashoid
- • tõstukiga töötamine

Nõudmised kandidaadile

- Edukas kandidaat: tunneb ehitusmaterjale
- soovib abistada klienti
- on hea füüsilise vastupidavusega
- on asjatundlik
- korrektne ja aus

Omalt poolt pakume

- Kaasaegset töökeskkonda, väljaõpet ja koolitusi ning sõbralikku ja toetavat meeskonda, töökohta rahvusvaheliselt tuntud ja kiiresti arenevas ettevõttes.

Kontakt:
Inga Antsaar
inga.antsaar@keskosenukai.ee
5240060