Pakendaja

OÜ Cristella VT
Võru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
03.01.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Pagari- ja kondiitritoodete nõuetekohane pakendamine, toodangu kvaliteedi jälgimine, oma töökoha korrashoid ja koristamine.

Cristella VT OÜ on Baltimaade suurim sügavkülmutatud pagaritoodete valmistaja, mis annab tööd ligi 250-le inimesele.Võru tehases valmistatud toodangut turustame kogu Eestis, Baltikumis ning ka Skandinaavias. Panustame järjekindlalt tootmisvahendite ning tootevaliku uuendamisse. Oleme Eesti kapitalil põhinev ettevõte ning omame BRC sertifikaati.

- Pagari- ja kondiitritoodete nõuetekohane pakendamine, toodangu kvaliteedi jälgimine, oma töökoha korrashoid ja koristamine

Nõudmised kandidaadile

- Korrektsus ja kohusetundlikkus. Kasuks tuleb füüsiline vastupidavus

Omalt poolt pakume

- Väljaõpet kohapeal
- kaasaegseid olme- ja töötingimusi
- sõbralikku ja toetavat kollektiivi
- kindlat ja püsivat tööd arenevas ettevõttes
- konkurentsivõimelist töötasu
- arenemise võimalust
- sportimisvõimalusi ja teisi omatöötaja soodustusi.
- Tasuta transport Valga-Võru ja Põlva-Võru suunal.

Kontakt:
personal@cristella.ee
58834525