Nõudepesija

Fazer Food OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
17.12.2018
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Suurköögi nõude, taara ja muude töövahendite pesemine nõudepesumasinatega ja käsitsi.Puhaste nõude ja töövahendite nõuetekohane ladustamine.Oma tööruumi puhtana ja korras hoidmine.Oma töölõigu töö planeerimine ja kvaliteedi eest vastutamine.

Fazer Gruppi kuuluv Tänassilma Teenindusköök on nüüdisaegne laia sortimendiga tootmisüksus, mis on orienteeritud suurköökide varustamisele töömahukate valmis- ja pooltoodetega. Ettevõtte eesmärk on pakkuda Fazer Grupi ettevõtetele ning valitud välisklientidele kvaliteetseid väikeseeriatooteid, suurepärast tarnekindlust ja paindlikku klienditeenindust.

- Suurköögi nõude, taara ja muude töövahendite pesemine nõudepesumasinatega ja käsitsi
- Puhaste nõude ja töövahendite nõuetekohane ladustamine
- Oma tööruumi puhtana ja korras hoidmine
- Oma töölõigu töö planeerimine ja kvaliteedi eest vastutamine

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb varasem töökogemus nõudepesija või köögitöölisena

Omalt poolt pakume

- Töötajate bussi kasutamise võimalust.
- Meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda.
- Motiveerivat töötasu, tööriideid ja toitlustamist kohapeal.
- Hüvitame täiendavalt 2. ja 3. haiguspäeva.
- Toetame 105 €-ga kvartalis sportlikku tegevust.

Kontakt:
Eirene Sau
eirene.sau@fazer.com
59182011