Kliendihaldur

Locoport OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
31.12.2018
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

1. Ootame enda meeskonda Kliendihaldurit, kelle ülesandeks on telefoni teel leppida kokku kohtumisi müügiesindajatele.2. Telefoni teel ühtegi toodet müüa ei tule ning raha küsida samuti mitte. Töötaja peab olema distsiplineeritud ning tulemustele orienteeritud. Kasuks tuleb arvuti kasutamise oskus ja Google programmide tundmine (kiiresti õpitav).Töö sobib ka noortele!Töö asukoht: Marienthali Ärikeskus
Motivatsioonikiri aitab teie kandidatuurile kaasa.Kui sa oled julge ning entusiastlik ja rõõmsameelne - kandideeri kindlasti!
Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge.

Kohustused

- 1
- Ootame enda meeskonda Kliendihaldurit, kelle ülesandeks on telefoni teel leppida kokku kohtumisi müügiesindajatele
- 2
- Telefoni teel ühtegi toodet müüa ei tule ning raha küsida samuti mitte
- Töötaja peab olema distsiplineeritud ning tulemustele orienteeritud
- Kasuks tuleb arvuti kasutamise oskus ja Google programmide tundmine (kiiresti õpitav)
- Töö sobib ka noortele!Töö asukoht: Marienthali Ärikeskus

Nõudmised kandidaadile

- Julgus
- entusiasm
- järjepidevus ja enese motiveerimine tulevad kasuks

Omalt poolt pakume

- 1. Töökohta ilusas ja kaasaegses kontoris
- 2. Õigeagselt palka
- 3. Väärilist tasu tehtud tööle
- 4. Koolitust ning jätkukoolitusi töö tegemiseks
- 5. Toetavaid kolleege
- 6. Espressomasina kohvi tasuta

Kontakt:
Kristian Andreas Riisenberg
andreas.riisenberg@gmail.com
53325417