Taksojuht

Hallid Veod OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
02.01.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Taksoteenuse osutamine Tallinnas ja Harjumaal.
Täpsemat informatsiooni saab aadressil Kadaka tee 7/2-171 Tallinn, kontakttelefon 58452548 Anna.
Taksoteenuse osutamine, Tallink Takso ja Takso 24 autodega.

Kohustused

- Taksoteenuse osutamine Tallinnas ja Harjumaal

Nõudmised kandidaadile

- Töökus
- ausus
- kohusetundlikkus ning tulemustele orienteeritus
- vähemalt 3-aastane autojuhtimise kogemus
- korrektne käitumine liikluses

Omalt poolt pakume

- Konkurentsivõimelist töötasu sõltuvalt töökoormusest
- tööks vajalike taksoseadmete koolitust
- võimalus teha tööd täiskoormusega või siis teise töö kõrvalt
- tasuta parkimisvõimalust isiklikule autole
- läbi kõnekeskuse on kõikidele taksojuhtidele tagatud tellimused ööpäevaringselt
- sõbralikku kollektiivi ja mugavaid töötingimusi
- alati töökorras ja hooldatud sõidukit, taksosõidukitele tasuta pesulat.

Kontakt:
Anna Korobova
anna.korobova@rbt.ee
58452548