Valvur-riidehoidja

Eesti Maaülikool
Tartu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
16.12.2018
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Garderoobiteenuse pakkumine töötajatele ja külalistele, valve- ja tuleohutussüsteemide jälgimine, vajadusel nendele reageerimine; igapäevaselt hoone avamine ja sulgemine vastavate tehniliste protseduuridega.

Eesti Maaülikool on mitmes valdkonnas rahvusvaheliselt hinnatud ülikool. Meie pilkupüüdvas ja modernses ülikoolilinnakus õpib enam kui 3000 üliõpilast ning töötab üle 900 inimese. Tudengite majutamiseks on ülikoolil kaks täielikult renoveeritud ning tänapäevaste tingimustega ühiselamut, kus elab igapäevaselt ligi 900 Eestist ning välisriikidest pärit üliõpilast.

- Garderoobiteenuse pakkumine töötajatele ja külalistele, valve- ja tuleohutussüsteemide jälgimine, vajadusel nendele reageerimine
- igapäevaselt hoone avamine ja sulgemine vastavate tehniliste protseduuridega

Nõudmised kandidaadile

- Hea suhtlemisoskus
- sõbralik
- korrektne
- tasakaalukas
- kohusetundlik

Omalt poolt pakume

- Väljaõpet töökohal, kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda, sõbralikke ja abivalmis kolleege.

Kontakt:
Mati Haav
personalijuht@emu.ee
520 9959