Autopesija

Cleanpark OÜ
Tartu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
16.12.2018
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Sõiduautode sisepuhastus, salongi keemiline puhastus jne. Samuti kuulub autopesija ülesannete hulka klientidega aktiivne suhtlemine ja müügitöö tegemine. Töö sobib nii meestele kui ka naistele (salongide puhastus).
Infot meie ja meie tegevuste kohta võid leida www.cleanpark.ee või külastades meid www.facebook.com/CleanparkAutopesula lehel. Sul on võimalus asuda tööle ühte Eestimaa kaasaegsemasse autopesulasse, kus ruumid on soojad, korralikult valgustatud ja puhtad. On olemas riietusruum/puhkeruum ja WC. Saad töötada kaasaegsete töövahenditega ja meeldivas kollektiivis.
Autopesu jms teenindus

Kohustused

- Sõiduautode sisepuhastus, salongi keemiline puhastus jne
- Samuti kuulub autopesija ülesannete hulka klientidega aktiivne suhtlemine ja müügitöö tegemine
- Töö sobib nii meestele kui ka naistele (salongide puhastus)

Nõudmised kandidaadile

- Kui oled kiire õppija
- kohusetundlik
- sõbralik ja füüsiliselt vastupidav - siis just Sind me otsimegi! Me hindame töötajaid
- kellel on just need omadused. Pakume Sulle tööd Tartu Kvartali Keskuse autopesulas
- mis on Eesti üks kaasaegsemaid. Kasuks tuleb eelnev töökogemus selles valdkonnas
- aga oleme ka nõus enda poolt väljaõpet pakkuma. Meie meeskonnas mõjutab müügioskus ja -tahe töötaja töötasu

Omalt poolt pakume

- Vastavalt Sinu oskustele ja töötulemustele kindlasti konkurentsivõimelist töötasu, kaasaegseid töötingimusi, sooja ja puhast töökohta ja meeldivat meeskonda. Töögraafikutest peame kinni, töötasu tasume õigeaegselt ja vastavalt kokkulepetele.

Kontakt:
Edgar Toom
info@cleanpark.ee
58379372