Nõudepesija

Vernalia OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
21.12.2018
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

- Toidunõude pesemine nõudepesumasinaga;- siseruumide koristamine (koridorid, laoruumid, personali riietusruum);- töökoha korrashoid;- kolleegide abistamine ning muud seonduvad tööülesanded
Enne tööle asumist on vajalik teha proovitöö.
Vernalia Kohvik asub Tööstuse 48a ärihoone esimesel korrusel. Kohvik pakub oma klientidele maitsvaid koduseid toite taskukohaste hindadega. Päevamenüüs on 3 erinevat päevasuppi, 3 päevapraadi, valik salateid ja magustoite.Kohvikus on avar saal 48-le istekohale, meeldiv muusika, soe atmosfäär ja sõbralik personal.Kohvik on avatud E - R 09:00 - 17:00.Pärast kella 17:00 ja nädalavahetustel - ERITELLIMUSEL (peoüritused)

Kohustused

- - Toidunõude pesemine nõudepesumasinaga
- - siseruumide koristamine (koridorid, laoruumid, personali riietusruum)
- - töökoha korrashoid
- - kolleegide abistamine ning muud seonduvad tööülesanded

Nõudmised kandidaadile

- Soovitavalt töökogemus samal ametialal
- valmisolek pingelisteks tööpäevadeks ja suureks töömahuks
- sõbralik suhtumine kaastöötajatesse
- oskus töötada meeskonnas

Omalt poolt pakume

- - Paindlikku töögraafikut (E - R 09:00 - 17:30)
- - konkurentsivõimelist töötasu, vastavalt kogemustele ja võimetele
- - meeldivat töökeskkonda
- - mugavat ja avarat nõudepesuruumi, professionaalseid ja kvaliteetsed töövahendeid

Kontakt:
Natalia Kitas
info@vernaliakohvik.ee
55539535