Harju maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
22.08.2018

- Otsime oma kasvava ettevõtte jaoks andekat, terast ja loomingulist digiturunduse koordineerijat
- Antud ametikoht sobib kellelegi kes soovib arendada oma erialaseid oskusi
- Sinu peamiseks tööülesandeks saab erinevate ettevõtete brändi edendamine SEO analüüsi, erinevate sotsiaalmeedia kanalite, e-posti turunduse ja reklaamikampaaniate toel ning nende tõhususe analüüsimine Google Analytics või AdWordsi abil
- Peamised tööülesanded:• erinevate kampaaniate ning ettevõtte kodulehtede välja töötamine ja hooldamine, kindlustamaks et sealne info on kehtiv ja asjakohane
- • märksõnaloendi loomine ja laiendamine ning negatiivsete märksõnade loendi säilitamine
- • graafika ja silmapaistvate reklaamlausete/loosungite loomine
- • SEO analüüside läbiviimine ning kodulehe edasi arendamise võimaluste tuvastamine
- • e-posti turunduskampaaniate mõju hindamine ja parendamine klikkidest
- • erinevate sotsiaalmeediakanalite kasutamine arendamaks brändi teadlikkust
- • jälgima ja analüüsima Google Analytics abil kodulehe külastusi
- • leppima kokku kliendikohtumisi

Nõudmised kandidaadile

- Nõudmise kandidaadile:• tunned brändingu strateegiaid ja disaini ning kujundamist
- • oled kursis SEO analüüsiga ning omad praktilist kogemust SEO rakendamisest
- • omad oskust märksõnaloendit luua ning muuta tekst lingiks
- • oskad koostada ja esitada Google Analytics abil erinevate kampaaniate efektiivsust
- • oskad koostada SEO analüüsi mille tulemusena valmib dokument kodulehe hetke seisust ja soovitus ettepanekutega tulevikuks
- • oled väga hea kirjaoskusega ning omad praktilist kogemust erinevate sotsiaalmeedia kampaaniate haldamises
- • oskus kasutada Photoshopi
- • omad head Microsoft Office
- Outlook
- Excel
- Word kasutusoskust ja keskpäraseid teadmisi HTML-st
- • hea suhtlemisoskus

Omalt poolt pakume

- Pakume konkurentsivõimelist põhipalka + tulemuspreemiat müügilt.

Kontakt:
cv@uniteksolution.com