Peaspetsialist (IT)

Välisministeerium
Harju maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
03.08.2018

- Peaspetsialisti tegevusvaldkonnaks on tarkvara administreerimine ja infosüsteemide arendamine Välisministeeriumis
- Peamised tööülesanded:• hooldab ja administreerib ministeeriumis ja välisesindustes kasutatavat tarkvara
- • tellib, hooldab ja paigaldab tarkvarauuendusi
- • korraldab infosüsteemide arendamist ja juurutamist
- • hoiab riigi infosüsteemide halduse andmekogus (RIHA) oma vastutusel olevate infosüsteemide andmed aktuaalses seisus
- • lahendab kasutajate probleeme ja annab teenistujatele soovitusi tarkvara kasutamise alastes küsimustes

Nõudmised kandidaadile

- Eeldame:• IT-alast kõrgharidust
- • Windowsi põhiste operatsioonisüsteemide ja MS Office pakettide tundmist
- • teadmisi andmebaasidest
- • vähemalt kolmeaastast töökogemust infosüsteemide arendamise ja juurutamise valdkonnas
- • väga head süsteemset mõtlemist
- analüüsi- ja üldistusvõimet
- oma töös iseseisvust ja korrektsust
- Kasuks tuleb:• riigisaladusele juurdepääsu loa olemasolu

Omalt poolt pakume

- • arendavat ja väljakutseid pakkuvat tööd Välisministeeriumis
- • ametialast väljaõpet ja täiendkoolitust
- • kogenud ja sõbralikku meeskonda.

Kontakt:
Marin Õunapuu
personaliosakond@mfa.ee