Lääne-Viru maakond
Osaline tööaeg
Keskharidus
18.03.2018

- Administraator on klienditeenindaja, kes suhtleb aktiivselt patsientidega
- Ta kuulab ära inimeste soovid ja mured ning registreerib neile vastavalt olukorrale sobiva arsti juurde aja
- Töö eesmärk on luua positiivset ja pingevaba õhkkonda ning osaleda aktiivselt hambaravi meeskonnaliikmena kvaliteetse suutervishoiuteenuse tagamisel
- Tööülesanded: Patsientidega suhtlemine, telefonikõnedele/e-mailidele vastamine, visiitide registreerimine, patsientide visiidieelne vastuvõtt, arvete väljastamine, kliiniku puhastustööd tööpäeva lõpus (Tapal iga tööpäev, Rakveres vajadusel)

Nõudmised kandidaadile

- Nõudmised kandidaadile: Töötajalt ootame korrektsust
- õppimisvalmidust
- koostöö- ja vastutusvõimelisust. Tööga kaasneb materiaalne vastutus
- mis nõuab ausust ja täpsust. Teenindamine eeldab teenindus- ja suhtlemisvalmidust
- konfidentsiaalsust
- pingetaluvust ja võimet erinevates olukordades kiiresti reageerida. Kandidaat peab olema analüüsi- ja otsustusvõimeline. Oluline on sõbralikkus
- optimistlikkus
- vaimne ja füüsiline vastupidavus. Töös esineb sundasendeid (pidev istumine
- arvutiga töötamine).

Omalt poolt pakume

- Koolitusi, häid töötingimusi, paindlikkust, konkurentsivõimelist töötasu ja meeldivat kollektiivi.

Kontakt:
Viido Põldma
viido@virudent.ee