Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
07.01.2018

- Ametikoha eesmärk on õhusõidukite hooldus-, tootmis-, koolitus- ja jätkuvatlennukõlblikkust korraldavate organisatsioonide sertifitseerimine ja järelevalve
- Peamised tööülesanded:• õhusõidukite hooldusorganisatsioonide, jätkuva lennukõlblikkust korraldavate organisatsioonide, tootmisorganisatsioonide ja lennundustehniliste töötajate koolitusorganisatsioonide sertifitseerimine ja järelevalve teostamine
- • õhusõidukite lennukõlblikkuse, jätkuva lennukõlblikkuse ja keskkonnakõlblikkuse kontrollimine ja järelevalve teostamine
- • õhusõiduki hooldusprogrammide heakskiitmine ja muudatustöö taotluste menetlemine
- • organisatsioonide käsiraamatute, õhusõidukite lennukäsiraamatute ja minimaalvarustuse loetelu (MEL) heakskiitmine ning varustuse kontrollimine

Nõudmised kandidaadile

- Sobival kandidaadil on:• lennundustehniline või tehniline haridus
- • vähemalt 5-aastane töökogemus õhusõidukite hooldusel või jätkuva lennukõlblikkuse korraldamisel
- • inglise keele oskus üle keskmise taseme
- • B-kategooria juhiload
- • head teadmised osakonna töövaldkonna reguleerivatest õigusaktidest
- nende rakendamisest ning inspekteerimise põhialustest
- • hea analüüsi-
- koostöö- ja suhtlemisoskus
- • valmisolek vajaduse korral töötada väljaspool ametlikku tööaega

Omalt poolt pakume

- Töötades Lennuametis saad osa põnevast lennundusmaailmast ja riigiameti asjaajamisest, nakatud kolleegide lennundusalase entusiasmiga, sulle avanevad mitmed enesetäiendamise võimalused läbi koolituste, seminaride ja tööalase õppimise.
- Me hoolime oma teenistujatest ja pakume paindlikku tööaega, peame neid elu olulistel etappidel meeles, anname kõigile võimaluse puhata 35 kalendripäeva aastas ja peame koos toredaid ühisüritusi.

Kontakt:
Marelle Pihlak
marelle.pihlak@ecaa.ee
6103589